*RBD*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*RBD*

Na ovom forumu mozete naci sve o grupi RBD
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Blic o raspadu grupe

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Jelena von Uckermann
~#RBD Admin#~
~#RBD Admin#~
Jelena von Uckermann


Broj poruka : 910
Godina : 29
Location : Con rbd y con mi B.B!
Koliko volite RBD? :
Blic o raspadu grupe Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Blic o raspadu grupe Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Anahi i Ucker
Fan icon : Blic o raspadu grupe 24z9f02
Datum upisa : 10.11.2007

Blic o raspadu grupe Empty
PočaljiNaslov: Blic o raspadu grupe   Blic o raspadu grupe I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 2:08 pm

Grupa RBD se raspada, ali ipak dolaze u Beograd

Autor: N. Dž. | Foto: beta/ap | 18.08.2008. - 06:58

Blic o raspadu grupe Rbd_v
Meksička pop grupa RBD najavila je na svom sajtu da će uskoro prestati da postoji. Najverovatnije će održati sve zakazane koncerte na predstojećoj turneji, a među njima je i nastup u „Beogradskoj areni“ 7. septembra. Čini se da će ovo biti jedna od poslednjih prilika da ljubitelji meksičke tinejdžerske grupe vide svoje ljubimce na okupu.

- Svakom velikom projektu potrebno je da se transformiše kako bi nadmašio samog sebe i mi danas započinjemo taj proces. Naši predstojeći koncerti u Španiji 21, 23. i 25. avgusta biće početak raspada grupe. Za sada, naši zakazani nastupi su u Srbiji, Sloveniji, Rumuniji, Venecueli, Argentini, Peruu, Brazilu, zatim veoma poseban koncert u Los Anđelesu i, naravno, u Meksiku - navode članovi grupe i nadaju se da će na ovoj poslednjoj turneju osetiti čaroliju koja traje poslednje četiri godine.
Grupa RBD nastala je 2004. od junaka TV serije „Buntovnici“ (Rebelde), a nastavila je sa nastupima i po završetku serije. Pop šestorka je postala popularna u zemljama španskog govornog područja uz hitove kao što su „Salvame“ i „Un Poco de Tu Amor“, ali se njihova popularnost širila gde god je serija dobro prihvaćena. U Srbiji je takođe serija bila veoma gledana, grupa toliko popularna da ima svoj fan sajt na srpskom, te je vest o raspadu brojne fanove ostavila u neverici. Na internet sajtu fanova RBD iz Srbije tako se pozivaju forumaši da potpisuju peticije podrške, sa nadom da će se popularni Meksikanci ipak predomisliti i nastaviti s radom, a takođe, oni upućeniji raspravljaju o mogućim razlozima za ovakav postupak članova grupe.
Sastav RBD najčešće izvodi muziku koja se pušta u seriji, a postigli su izuzetan uspeh nezavisno od same serije. U Meksiku su postali jedna od najkomercijalnijih grupa, a njihova popularnost već godinama raste i u inostranstvu
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd123.serbianforum.info
*~*RBD*~*PRINCE$$*~*
Fan de RBD!!!!!!!!
Fan de RBD!!!!!!!!
*~*RBD*~*PRINCE$$*~*


Broj poruka : 484
Location : ~*~MEXICO~*~
Koliko volite RBD? :
Blic o raspadu grupe Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Blic o raspadu grupe Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Dul,Anny, & Ucker
Datum upisa : 13.08.2008

Blic o raspadu grupe Empty
PočaljiNaslov: Re: Blic o raspadu grupe   Blic o raspadu grupe I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 2:10 pm

Kupila sam blic,i procitala taj clanak. Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Jelena von Uckermann
~#RBD Admin#~
~#RBD Admin#~
Jelena von Uckermann


Broj poruka : 910
Godina : 29
Location : Con rbd y con mi B.B!
Koliko volite RBD? :
Blic o raspadu grupe Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Blic o raspadu grupe Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Anahi i Ucker
Fan icon : Blic o raspadu grupe 24z9f02
Datum upisa : 10.11.2007

Blic o raspadu grupe Empty
PočaljiNaslov: Re: Blic o raspadu grupe   Blic o raspadu grupe I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 2:19 pm

strasno... Sad Sad
ja jos nisam kupila,rekla sam mami da mi kupi kad se vraca sa posla...
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd123.serbianforum.info
Dulce Alexandra
Fa* ** ***
Fa* ** ***
Dulce Alexandra


Broj poruka : 113
Koliko volite RBD? :
Blic o raspadu grupe Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Blic o raspadu grupe Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Dulce
Datum upisa : 11.07.2008

Blic o raspadu grupe Empty
PočaljiNaslov: Re: Blic o raspadu grupe   Blic o raspadu grupe I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 4:25 pm

rbd*princess* ::
Kupila sam blic,i procitala taj clanak. Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
~*:Dulce Fan:*~
~#RBD Admin#~
~#RBD Admin#~
~*:Dulce Fan:*~


Broj poruka : 601
Location : sa dul i rbd ekipom...
Koliko volite RBD? :
Blic o raspadu grupe Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Blic o raspadu grupe Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Dulce
Datum upisa : 02.05.2008

Blic o raspadu grupe Empty
PočaljiNaslov: Re: Blic o raspadu grupe   Blic o raspadu grupe I_icon_minitimeČet Avg 21, 2008 1:00 pm

joj bas tuzno.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
*~*RBD*~*PRINCE$$*~*
Fan de RBD!!!!!!!!
Fan de RBD!!!!!!!!
*~*RBD*~*PRINCE$$*~*


Broj poruka : 484
Location : ~*~MEXICO~*~
Koliko volite RBD? :
Blic o raspadu grupe Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Blic o raspadu grupe Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Dul,Anny, & Ucker
Datum upisa : 13.08.2008

Blic o raspadu grupe Empty
PočaljiNaslov: Re: Blic o raspadu grupe   Blic o raspadu grupe I_icon_minitimeČet Avg 21, 2008 1:01 pm

*Dulce Tani* ::
joj bas tuzno.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad
DA! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Blic o raspadu grupe Empty
PočaljiNaslov: Re: Blic o raspadu grupe   Blic o raspadu grupe I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Blic o raspadu grupe
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» RBD kod nas!!!!
» Annie y Chris pricaju o raspadu...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*RBD* :: Novosti o RBD-u :: RBD u medijima-
Skoči na: