*RBD*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*RBD*

Na ovom forumu mozete naci sve o grupi RBD
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 vasa skola...opisite je...

Ići dole 
+7
~*:Dulce Fan:*~
Jockail
Dina & Velja
Jelena von Uckermann
Mimi
CoKA
Sweet Dulce Maria
11 posters
AutorPoruka
Sweet Dulce Maria
Fa* ** ***
Fa* ** ***
Sweet Dulce Maria


Broj poruka : 54
Koliko volite RBD? :
vasa skola...opisite je... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100vasa skola...opisite je... Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.02.2008

vasa skola...opisite je... Empty
PočaljiNaslov: vasa skola...opisite je...   vasa skola...opisite je... I_icon_minitimePon Feb 18, 2008 6:21 pm

gde idete u skolu?kako se zove?koji ste razred?da li volite skolu zbog cega?................................
Nazad na vrh Ići dole
CoKA
F** ** ***
F** ** ***



Broj poruka : 29
Koliko volite RBD? :
vasa skola...opisite je... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100vasa skola...opisite je... Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.02.2008

vasa skola...opisite je... Empty
PočaljiNaslov: Re: vasa skola...opisite je...   vasa skola...opisite je... I_icon_minitimeČet Mar 13, 2008 10:06 pm

idem u jedan ludachki dom..branko copic.....
Nazad na vrh Ići dole
Mimi
~#RBD Admin#~
~#RBD Admin#~
Mimi


Broj poruka : 71
Godina : 29
Koliko volite RBD? :
vasa skola...opisite je... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100vasa skola...opisite je... Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.12.2007

vasa skola...opisite je... Empty
PočaljiNaslov: Re: vasa skola...opisite je...   vasa skola...opisite je... I_icon_minitimeNed Mar 23, 2008 10:12 pm

CoKA ::
idem u jedan ludachki dom..branko copic.....
I ja isto tako mislim evo slike nase skole...
vasa skola...opisite je... Hrxj10
Nazad na vrh Ići dole
Jelena von Uckermann
~#RBD Admin#~
~#RBD Admin#~
Jelena von Uckermann


Broj poruka : 910
Godina : 29
Location : Con rbd y con mi B.B!
Koliko volite RBD? :
vasa skola...opisite je... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100vasa skola...opisite je... Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Anahi i Ucker
Fan icon : vasa skola...opisite je... 24z9f02
Datum upisa : 10.11.2007

vasa skola...opisite je... Empty
PočaljiNaslov: Re: vasa skola...opisite je...   vasa skola...opisite je... I_icon_minitimeNed Mar 23, 2008 10:19 pm

Mimi ::
CoKA ::
idem u jedan ludachki dom..branko copic.....
I ja isto tako mislim evo slike nase skole...
vasa skola...opisite je... Hrxj10
bolje reci ludnice,zatvora,mesta za mucenje,jer meni lici na sve to samo ne na skolu.
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd123.serbianforum.info
Dina & Velja
Fa* ** ***
Fa* ** ***
Dina & Velja


Broj poruka : 71
Godina : 29
Location : U Veljinom zagrljaju(BG)
Koliko volite RBD? :
vasa skola...opisite je... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100vasa skola...opisite je... Right_bar_bleue

Datum upisa : 01.02.2008

vasa skola...opisite je... Empty
PočaljiNaslov: Re: vasa skola...opisite je...   vasa skola...opisite je... I_icon_minitimeSub Apr 12, 2008 1:56 pm

Ahh.....Isto to mislim,,,,,to ti je zatvor gde se okuplja razmazena ne doje**na stoka,ludaci,kreteni...Svaka cast izuzetcima...
Nazad na vrh Ići dole
Jelena von Uckermann
~#RBD Admin#~
~#RBD Admin#~
Jelena von Uckermann


Broj poruka : 910
Godina : 29
Location : Con rbd y con mi B.B!
Koliko volite RBD? :
vasa skola...opisite je... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100vasa skola...opisite je... Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Anahi i Ucker
Fan icon : vasa skola...opisite je... 24z9f02
Datum upisa : 10.11.2007

vasa skola...opisite je... Empty
PočaljiNaslov: Re: vasa skola...opisite je...   vasa skola...opisite je... I_icon_minitimeSub Apr 12, 2008 9:08 pm

Dina & Velja ::
Ahh.....Isto to mislim,,,,,to ti je zatvor gde se okuplja razmazena ne doje**na stoka,ludaci,kreteni...Svaka cast izuzetcima...
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd123.serbianforum.info
Jockail
#the best sing#
#the best sing#
Jockail


Broj poruka : 198
Koliko volite RBD? :
vasa skola...opisite je... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100vasa skola...opisite je... Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

vasa skola...opisite je... Empty
PočaljiNaslov: Re: vasa skola...opisite je...   vasa skola...opisite je... I_icon_minitimeSre Maj 07, 2008 2:06 am

Ja idem u Gmn. u Obrenovcu, druga sam godina informatickog smera.... Moj savet je da NE UPISUJETE Gmn. jer je to ludara!!! To vam je moj savet! Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
~*:Dulce Fan:*~
~#RBD Admin#~
~#RBD Admin#~
~*:Dulce Fan:*~


Broj poruka : 601
Location : sa dul i rbd ekipom...
Koliko volite RBD? :
vasa skola...opisite je... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100vasa skola...opisite je... Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Dulce
Datum upisa : 02.05.2008

vasa skola...opisite je... Empty
PočaljiNaslov: Re: vasa skola...opisite je...   vasa skola...opisite je... I_icon_minitimeSre Maj 07, 2008 12:10 pm

ZNAM UPRAVU SI....I JA SAM GIMNAZIJA Suspect 20 OKTOBAR...GIMNAZIJA SMRT!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Jockail
#the best sing#
#the best sing#
Jockail


Broj poruka : 198
Koliko volite RBD? :
vasa skola...opisite je... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100vasa skola...opisite je... Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

vasa skola...opisite je... Empty
PočaljiNaslov: Re: vasa skola...opisite je...   vasa skola...opisite je... I_icon_minitimeSre Maj 07, 2008 1:25 pm

Tacno tako.... Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
~*:Dulce Fan:*~
~#RBD Admin#~
~#RBD Admin#~
~*:Dulce Fan:*~


Broj poruka : 601
Location : sa dul i rbd ekipom...
Koliko volite RBD? :
vasa skola...opisite je... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100vasa skola...opisite je... Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Dulce
Datum upisa : 02.05.2008

vasa skola...opisite je... Empty
PočaljiNaslov: Re: vasa skola...opisite je...   vasa skola...opisite je... I_icon_minitimeSre Maj 07, 2008 1:39 pm

hehehe.... cat pig tongue
Nazad na vrh Ići dole
*~*RBD*~*PRINCE$$*~*
Fan de RBD!!!!!!!!
Fan de RBD!!!!!!!!
*~*RBD*~*PRINCE$$*~*


Broj poruka : 484
Location : ~*~MEXICO~*~
Koliko volite RBD? :
vasa skola...opisite je... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100vasa skola...opisite je... Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Dul,Anny, & Ucker
Datum upisa : 13.08.2008

vasa skola...opisite je... Empty
PočaljiNaslov: Re: vasa skola...opisite je...   vasa skola...opisite je... I_icon_minitimeSub Avg 23, 2008 6:45 pm

o,da uskoro ponovo krecem u skolu............skolu punu bolida moze se reci,svi su tamo ciste budale (osim mog razreda,mi smo ispali normalni,valjda...lol..) pig geek angel
Nazad na vrh Ići dole
~*:Dulce Fan:*~
~#RBD Admin#~
~#RBD Admin#~
~*:Dulce Fan:*~


Broj poruka : 601
Location : sa dul i rbd ekipom...
Koliko volite RBD? :
vasa skola...opisite je... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100vasa skola...opisite je... Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Dulce
Datum upisa : 02.05.2008

vasa skola...opisite je... Empty
PočaljiNaslov: Re: vasa skola...opisite je...   vasa skola...opisite je... I_icon_minitimeSub Avg 23, 2008 7:58 pm

ma nista negovori...isti slucaj.... Suspect
Nazad na vrh Ići dole
*~*RBD*~*PRINCE$$*~*
Fan de RBD!!!!!!!!
Fan de RBD!!!!!!!!
*~*RBD*~*PRINCE$$*~*


Broj poruka : 484
Location : ~*~MEXICO~*~
Koliko volite RBD? :
vasa skola...opisite je... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100vasa skola...opisite je... Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Dul,Anny, & Ucker
Datum upisa : 13.08.2008

vasa skola...opisite je... Empty
PočaljiNaslov: Re: vasa skola...opisite je...   vasa skola...opisite je... I_icon_minitimeNed Avg 24, 2008 6:04 pm

Ma cisti bolidi,prave se pametni,kao ja sve znam,a ustvari su glupi..........prosto mi ih je zao.......a moj razred je najbolji,mi smo ispali normalni..........valjda.........ma moj razred svi vole......osim neke glupace.......sto me ta mala,odvratna,ljigava nervira,pa to je neverovatno.......a u mom razredu ima takva kretenka........ona se uvek izdvaja od ostalih,mozda zbog toga sto nemozemo da nadjemo zajednicki jezik sa njom.......a i ona nema o cemu da prica sa nama,nikada nije cula za RBD,Avril Lavigne,ili tako nekog.....mislim,ona slusa Eru Ojdanica!!!LOL!!!Cist uzas ako me svatate....nastavnici nisu losi......
To je kratak opis skole i razreda(mog).........
Nazad na vrh Ići dole
~*:Dulce Fan:*~
~#RBD Admin#~
~#RBD Admin#~
~*:Dulce Fan:*~


Broj poruka : 601
Location : sa dul i rbd ekipom...
Koliko volite RBD? :
vasa skola...opisite je... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100vasa skola...opisite je... Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Dulce
Datum upisa : 02.05.2008

vasa skola...opisite je... Empty
PočaljiNaslov: Re: vasa skola...opisite je...   vasa skola...opisite je... I_icon_minitimeNed Avg 24, 2008 6:41 pm

joj...ni moja situacija nije bolja!!!pa sta da kazem kad svi slusaju narodnjake..ja mislim da je par nas izuzetak....
Nazad na vrh Ići dole
*~*RBD*~*PRINCE$$*~*
Fan de RBD!!!!!!!!
Fan de RBD!!!!!!!!
*~*RBD*~*PRINCE$$*~*


Broj poruka : 484
Location : ~*~MEXICO~*~
Koliko volite RBD? :
vasa skola...opisite je... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100vasa skola...opisite je... Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Dul,Anny, & Ucker
Datum upisa : 13.08.2008

vasa skola...opisite je... Empty
PočaljiNaslov: Re: vasa skola...opisite je...   vasa skola...opisite je... I_icon_minitimeSub Nov 15, 2008 6:44 pm

Ja danas (isla sam u skolu odradjivali smo neki petak.UZAS!!!!) prolazim pored te kretenke a ona molim te pocinje da da peva I SOLDE RENTE!!!!!!!!!*
I kaze meni jel znas ovu pesmu!!!

*I solde rente=I SOY REBELDE!!!!
Very Happy lol! Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
~~aShLeY !wAnA~~
F** ** ***
F** ** ***
~~aShLeY !wAnA~~


Broj poruka : 3
Godina : 27
Location : Con Rbd Para Siempre!!!!!!
Koliko volite RBD? :
vasa skola...opisite je... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100vasa skola...opisite je... Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Dul y Mai
Datum upisa : 26.11.2008

vasa skola...opisite je... Empty
PočaljiNaslov: Re: vasa skola...opisite je...   vasa skola...opisite je... I_icon_minitimeSre Nov 26, 2008 6:33 pm

I ja idem u Copic. Swe ste weć rekle.....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbd-y-rebelde.forum.st
$...NeNa ReBeL...$
Fa* ** ***
Fa* ** ***
$...NeNa ReBeL...$


Broj poruka : 79
Godina : 29
Location : in Rbd world...
Koliko volite RBD? :
vasa skola...opisite je... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100vasa skola...opisite je... Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Dulce Maria
Datum upisa : 02.10.2008

vasa skola...opisite je... Empty
PočaljiNaslov: Re: vasa skola...opisite je...   vasa skola...opisite je... I_icon_minitimeSre Nov 26, 2008 11:42 pm

ja idem u krstic....djordje krstic........a wi shto ste iz copica werowatno znate.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
~*Anny_#7*~
Fa* ** ***
Fa* ** ***
~*Anny_#7*~


Broj poruka : 70
Godina : 28
Location : ♥SoMeWhErE♥
Koliko volite RBD? :
vasa skola...opisite je... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100vasa skola...opisite je... Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : ♥AnAhI♥
Fan icon : vasa skola...opisite je... Anahi
Datum upisa : 08.02.2009

vasa skola...opisite je... Empty
PočaljiNaslov: Re: vasa skola...opisite je...   vasa skola...opisite je... I_icon_minitimeSre Feb 11, 2009 11:50 am

Branko Radichewic...Shkola je trenutno u totalnom haosu jer se renowira jedno krilo...pa smo sad kao od prwog do chetwrtog:u jednoj uchionici...haha...
Razred: pa moj razred obozawam! Msm swi su ql,i swe opushteno sa swima...
Narawno da ima izuzetak a to je jedna glupacha napaljotka...swaki dan dolazi skockana u shkolu i imitira ANAHI chak je natakla neku budjawu zwezdu na chelo! Ime na bluetoothu joj je *A N A H I*.......o Bozxe......chak je,poshto ima braon kosu,ofarbala krajewe u plawo!!! O,pa to je najweci poremecaj...strasxno...A kad pocxne da ti se sxlihta...kao "Juco,jel mogu da se sxetam sa wama na welikom odmoru",ili kao "Ocesx,molim te da sednesx pored mene" i to onim glasicem gde ti morasx da kazes da hoces...haha...al ja sam nesxto izmislila pa joj nisam dala...:-P
Eto to je to "ukratko" kasnije mozda slika...
Nazad na vrh Ići dole
http://swe-swashta.7forum.net
Sponsored content





vasa skola...opisite je... Empty
PočaljiNaslov: Re: vasa skola...opisite je...   vasa skola...opisite je... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
vasa skola...opisite je...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» vasa skola i razred

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*RBD* :: RBD OFF :: Chat-
Skoči na: