*RBD*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*RBD*

Na ovom forumu mozete naci sve o grupi RBD
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ići dole 
+2
$...NeNa ReBeL...$
*~*RBD*~*PRINCE$$*~*
6 posters
AutorPoruka
*~*RBD*~*PRINCE$$*~*
Fan de RBD!!!!!!!!
Fan de RBD!!!!!!!!
*~*RBD*~*PRINCE$$*~*


Broj poruka : 484
Location : ~*~MEXICO~*~
Koliko volite RBD? :
Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Dul,Anny, & Ucker
Datum upisa : 13.08.2008

Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeNed Nov 16, 2008 8:02 pm

Tamo gde meni pise ko vam je omiljeni clan pisalo je kucka&budala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sada sam promenila i meni zanima ko je to uradio!!!!!!???????
Nazad na vrh Ići dole
$...NeNa ReBeL...$
Fa* ** ***
Fa* ** ***
$...NeNa ReBeL...$


Broj poruka : 79
Godina : 29
Location : in Rbd world...
Koliko volite RBD? :
Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Dulce Maria
Datum upisa : 02.10.2008

Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeČet Nov 20, 2008 1:07 am

pa stw ne znam ni o cemu pricash a kamol i ko je to uradio..... lol!
Nazad na vrh Ići dole
*~*RBD*~*PRINCE$$*~*
Fan de RBD!!!!!!!!
Fan de RBD!!!!!!!!
*~*RBD*~*PRINCE$$*~*


Broj poruka : 484
Location : ~*~MEXICO~*~
Koliko volite RBD? :
Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Dul,Anny, & Ucker
Datum upisa : 13.08.2008

Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimePet Nov 21, 2008 6:33 pm

Pa pitam zato sto to moze da promeni samo neko o clanova....a pricam o tome kako je meni pisalo kucka & budala za omiljene clanove!
Nazad na vrh Ići dole
Jelena von Uckermann
~#RBD Admin#~
~#RBD Admin#~
Jelena von Uckermann


Broj poruka : 910
Godina : 29
Location : Con rbd y con mi B.B!
Koliko volite RBD? :
Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Anahi i Ucker
Fan icon : Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 24z9f02
Datum upisa : 10.11.2007

Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeSub Nov 22, 2008 1:15 am

amix to je i meni pisalo umesto Anny y Ucker...a Tani su stavili umesto Dul kucka.....
to mogu samo hackeri da urade jer niko sem admina i clana ciji je profil ne moze da menja to...Al to su jos pre 3 nedelje uradili....al od tad je sve bilo ok....nadam se da nece vise....
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd123.serbianforum.info
Any
F** ** ***
F** ** ***
Any


Broj poruka : 21
Godina : 28
Koliko volite RBD? :
Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Any
Datum upisa : 21.11.2008

Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeSub Nov 22, 2008 7:56 pm

Ej cure,možda bi mogle zabranit pristup na forum gostima,dakle ne registriranima korisnicima!! Smile
I samo da velim,ja nisam sigurno jer ja obožavam RBD,i imam skoro sve od njih...
Nazad na vrh Ići dole
*~*RBD*~*PRINCE$$*~*
Fan de RBD!!!!!!!!
Fan de RBD!!!!!!!!
*~*RBD*~*PRINCE$$*~*


Broj poruka : 484
Location : ~*~MEXICO~*~
Koliko volite RBD? :
Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : Dul,Anny, & Ucker
Datum upisa : 13.08.2008

Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimeNed Nov 23, 2008 2:44 pm

Ok amix samo me je interesovalo......tnx!

Nadamo se da se vise nece ponoviti!!!
Nazad na vrh Ići dole
~*Anny_#7*~
Fa* ** ***
Fa* ** ***
~*Anny_#7*~


Broj poruka : 70
Godina : 27
Location : ♥SoMeWhErE♥
Koliko volite RBD? :
Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Right_bar_bleue

Ko vam je omiljeni clan ? : ♥AnAhI♥
Fan icon : Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Anahi
Datum upisa : 08.02.2009

Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimePon Feb 09, 2009 10:33 am

O Boze koji debili......ma to su 100% neki hakeri....
Nazad na vrh Ići dole
http://swe-swashta.7forum.net
anja98
Fa* ** ***
Fa* ** ***
anja98


Broj poruka : 94
Location : ....BG......
Koliko volite RBD? :
Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 17.02.2008

Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitimePet Sep 18, 2009 12:40 pm

pa ne znam meni je sara hakovala forum...mozda je ona a mozda su neki hakeri!!LI JA NISAM....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebelde-forum.9forum.biz
Sponsored content





Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko je ovo uradio?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*RBD* :: ~WeLcOmE~ :: ~Pitanja~-
Skoči na: